جدیدترین محصولات
قفل فرمان بیس بالی ۶۰۸۹L

قفل فرمان بیس بالی ۶۰۸۹L

قفل فرمان بیس بالی مدل ۶۰۸۹L بوتنی

سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل فرمان بیس بالی می باشد.
عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌ های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات بااهمیت هنگام تهیه‌ ی قفل‌ های فرمان، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌ هاست. قفل فرمان بیس بالی شرکت بوتنی است. قفلقفل فرمان بیس بالی، بدنه‌ی مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی بوده و برای جلوگیری از آسیب‌ رساندن فولاد به فرمان با روکشی مناسب پوشیده شده است. شرکت بوتنی برای این قفل فرمان سه کلید در نظر گرفته که به شکل ستاره ای طراحی شده‌ اند که تنوع بالای این کلید و همچنین مغزی برنجی آن امنیت این محصول را  بیشتر کرده است. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد.

 

ویژگی قفل باتومی (بیس بالی)

  • قفل طرح چوب بیس بال می باشد و در چند وزن است . به فرمان ماشین نصب میشود .
  • یک سمت فرمان را قفل میکند . و از چرخش جلوگیری میکند . کلید ستاره ای می باشد .
  • نعداد در هر کارتن ۱۲ عدد

تفاوت قفل فرمان بیس بالی با قفل فرمان باتومی در سایز ان می باشد و همچنین مدل قرار گیری آن به دو فرمان می باشد.

قفل فرمان بیس بالی مدل 6089L بوتنی سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل فرمان بیس بالی می باشد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 3.96 ( 4 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*