جدیدترین محصولات
قفل فرمان دوبل دسته دار ٦٠٩٧

قفل فرمان دوبل دسته دار ٦٠٩٧

قفل دوبل دسته دار بوتنی کد ۶۰۹۷

قفل فرمان دوبل دسته دار یکی از بهترین و پر فروش ترین محصولات امنیتی خودرو می باشد. برای اینکه با خیال راحت خودرو خود را در مکانی پارک کنید و هیچ نگرانی در مورد سرقت آن نداشته باشید می توانیداز این محصول استفاده کنید. قفل فرمان دوبل دسته دار شرکت بوتنی با کد ۶۰۹۷ از کروم آبکاری شده بامقاومت بالا در برابر خمیدگی و برش می باشد. برای اینکه این قفل به بدنه خودرو شما آسیبی وارد نکند، پوششی از جنس پی وی سی آن را پوشانده است.معمولا به دلیل کیفیت پایین این پوشش ها، بعد از مدتی استفاده از قفل های فرمان، رنک آن ها از بین رفته و یا چرک مرده می شوند اما شرکت بوتنی از بهترین متریال برای ساخت آن استفاده می کند و شما م یتوانید در صورت کثیف شدن پوشش قفل آن را تمیز کنید.

مغزی قفل این محصول از برنج ساخته شده است که در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. برای قفل فرمان دوبل دسته دار کلید های ناخنی و ستاره دار تعبیه شده است که این کلید ها امنیت این محصول رابالا تر می برد.

 

ویژگی قفل فرمان دوبل دسته دار

  • قفل داخل فرمان و مورد استفاده در تمامي اتومبيل ها بخاطر دارا بودن شاخك هاي بلند
  • قفل مغزي تمام برنجي داراي امنيت بالا
  • نوع روكش اين قفل مرغوب بوده و قابل تميز كردن مي باشد
قفل دوبل دسته دار بوتنی کد 6097 قفل فرمان دوبل دسته دار یکی از بهترین و پر فروش ترین محصولات امنیتی خودرو می باشد. برای اینکه با خیال راحت خودرو خود را در مکانی پارک کنید و هیچ نگرانی در مورد سرقت آن نداشته باشید می توانیداز این محصول استفاده کنید. قفل فرمان دوبل دسته دار شرکت بوتنی با کد 6097 از کروم آبکاری شده بامقاومت بالا در برابر خمیدگی و برش می باشد. برای اینکه این قفل به بدنه خودرو شما آسیبی وارد نکند، پوششی از جنس پی وی سی آن را پوشانده است.معمولا به دلیل کیفیت پایین این پوشش…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 3.93 ( 2 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*