جدیدترین محصولات
قفل روداشبردی مدل صلیبی بوتنی ۶۰۰۳A

قفل روداشبردی مدل صلیبی بوتنی ۶۰۰۳A

قفل روداشبردی مدل صلیبی ۶۰۰۳A

توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل ها است. قفل‌ های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل  قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات بااهمیت هنگام تهیه‌ ی قفل‌ های فرمان، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌ هاست. قفل روداشبردی مدل صلیبی شرکت بوتنی است. قفل روداشبردی مدل صلیبی، بدنه‌ی مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی بوده و برای جلوگیری از آسیب‌ رساندن فولاد به داشبورد با روکشی مناسب پوشیده شده است. شرکت بوتنی برای این قفل فرمان سه کلید در نظر گرفته که به شکل چهار پر طراحی شده‌ اند و امنیت بالایی دارند. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد.

ویژگی های قفل روداشبردی مدل صلیبی

  • قابل استفاده بر روي تمام اتومبيل ها  پس از قفل کردن فرمان  برروي داشبرد ماشين با لوله بلند گیر میکند و از چرخش فرمان جلوگیری میکند .
  • شكل ظاهري جديدوامنيت بالا
  • داراي كليد چهارپر
  • روكش اين قفل مرغوب بوده و قابل تميز كردن ميباشد
  • اين قفل ها داخل وكيوم هاي مخصوص تهيه شده است
  • تعداد در كارتن ١٢عد

کلید تعبیه شده برای این قفل از تنوع زیادی برخوردار است که همین امر موجب بالا رفتن امنیت آن می شود زیرا با وجود تنوع هیچ سارقی با هیچ یک از کلید ها نمی تواند آن را باز کند، همچنین مغزی این قفل از کروم ساخته شده است و از استحکام خوبی برخوردار است.

 

قفل روداشبردی مدل صلیبی 6003A توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل ها است. قفل‌ های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل  قادر…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*