جدیدترین محصولات
قفل عصایی سه میل بوتنی ۶۰۸۱

قفل عصایی سه میل بوتنی ۶۰۸۱

قفل عصایی سه میل بوتنی با کد ۶۰۸۱

سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند ، قفل عصایی سه میل می باشد که می تواند مانع دزیده شدن خودروی شما شود. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد. قفل عصایی سه میل، دارای بدنه‌ای ساخته شده از جنس فولاد بسیار مقاوم است و دارای ۳ عدد کلید کامپیوتری نیم گرد است که باعث می‌شود باز کردن بدون کلید آن دشوار باشد. این محصول حتی برای خودرو های کم جا بسیار مناسب است.

 

 

ویژگی قفل عصایی سه میل

قفل عصایی سه میل بوتنی بر خلاف قفل های موجود در بازار کیفیت کاملا تضمین شده دارد. اخیرا اکثر کارخانه ها و برند های موجود برای کاهش قیمت از کیفیت این محصول من جمله کیفیت کلید و بدنه ی آن کم می کنند. اما برند بوتنی همواره در تلاش بوده است تا قیمت و کیفیت را با ضمانت به مشتریان خود ارائه دهد. این قفل به راحتی از فرمان به پدال متصل می شود. این محصول تنها از سه میل با داشتن بدنه استاتیک ساخته شده است و درخودرو شما فضای بسیار کمی رااشغال می کند. بدون کلید هرگز این قفل باز نخواهد شد و شما با داشتن کلید به راحتی و نرمی قفل را می توانید باز کنید کلید های تعبیه شده برای این محصول کلید های کامپیوتری نیم گرد می باشند.

 

  • كاربردي ترين قفل فرمان كه از پدال به فرمان متصل ميشود

  • داراي كليد كامپيوتري نيم گرد

  • همراه داشتن سه ميله

  • بدنه استاتيك

  • نصب آسان وبدون دردسرودر وكيوم هاي مخصوص تهيه شده است

  • تعداددركارتن١٢عدد

قفل عصایی سه میل بوتنی با کد 6081 سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند ، قفل عصایی سه میل می باشد که می تواند مانع دزیده شدن خودروی شما شود. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد. قفل عصایی سه میل، دارای بدنه‌ای ساخته شده از جنس فولاد بسیار مقاوم…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*