جدیدترین محصولات
قفل عصایی بوتنی مدل ٦٠٨٨

قفل عصایی بوتنی مدل ٦٠٨٨

قفل عصایی

توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌های راحت‌ و کم‌هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن نخواهد بود. همچنین تنوع سایر قفل ها همانند قفل پدال، قفل دنده و … همواره در حال افزایش می باشد. شرکت بوتنی همواره جدید ترین محصولات رابا کیفیت مرغوب به بازار عرضه می دارد.

قفل عصایی بوتنی مدل ۶۰۸۸

قفل عصایی تمامی ویژگی های خوب یک ابزار امنیتی را دارا می باشد. این قفل عصایی به راحتی از پدال به فرمان متصل می شود و فضای بسیار کمی را در خودرو شما اشغال می کند. بدنه ی این قفل از کروم آبکاری شدهساخته شده است و برای عدم آسیب به فرمان و سایر قسمت های اتومبیل شما دارای روکش در سر و انتهای خود می باشد.

 

ویژگی قفل عصایی

  • كاربردي ترين قفل فرمان كه از پدال به فرمان متصل ميشود
  • داراي كليد كامپيوتري نيم گرد
  • نصب آسان وبدون دردسر
  • نوع روكش اين قفل مرغوب بوده وقابل تميزكردن ميباشد
قفل عصایی توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. یکی از راه‌های راحت‌ و کم‌هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن نخواهد بود. همچنین تنوع سایر…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا به این محصول نظر دهید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*