جدیدترین محصولات
قفل فرمان عصایی رمز دار بوتنی

قفل فرمان عصایی رمز دار بوتنی

قفل فرمان عصایی رمز دار بوتنی

توجه به نکات ایمنی خودرو جزو  مواردی  است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالا بردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که از جمله‌ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌ های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات بااهمیت هنگام تهیه‌ ی قفل‌ های فرمان، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌ هاست. قفل فرمان عصایی رمز دار شرکت بوتنی است. این قفل فرمان، بدنه‌ی  مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی بوده و برای جلوگیری از آسیب‌ رساندن فولاد به فرمان با روکشی مناسب از جنس PVC پوشیده شده است. شرکت بوتنی برای این قفل هیچ کلید و مغزی در نظر نگرفته است و قفل فرمان عصایی رمز دار همانطور که از نام آن پیداست با بارگذاری رمز برای آن قابل باز و بسته شدن می باشد. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است.

ویژگی قفل فرمان عصایی رمز دار

این محصول قفل پدال به فرمان می باشد و اتصال آن بسیار راحت است. معمولا یکی از دردسر های قفل ها  گم کردن کلید های آنان می باشد. این قفل احتیاج به هیچ کلیدی ندارد و تنها با وارد کردن رمز باز می شود. بدنه ی این قفل کروم آبکاری و کاملا مقاوم ساخته شده است. همچنین برای عدم آسیب دیدگی بدنه روکشی از جنس PVC ان را پوشانده است.

 

 

قفل فرمان عصایی رمز دار بوتنی توجه به نکات ایمنی خودرو جزو  مواردی  است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالا بردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که از جمله‌ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌ های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند،…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*