جدیدترین محصولات
قفل دنده بوتنی (قفل دنده و ترمز دستی)

قفل دنده بوتنی (قفل دنده و ترمز دستی)

قفل دنده بوتنی 

سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل دنده شرکت بوتنی است زیرا این قفل از دنده به ترمز دستی متصل می شود و سارق خودرو شما حتی در صورت روشن نمودن خودرو قادر به حرکت آن نخواهد بود.
توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالا بردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که از جمله‌ ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل دنده است. قفل‌ های دنده به شکلی مناسب روی دنده قرار می‌ گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل  قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات بااهمیت هنگام تهیه‌ ی قفل‌ ها، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌ هاست.  قفل دنده، بدنه‌ ی مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی می باشد. شرکت بوتنی برای این قفل فرمان سه کلید در نظر گرفته که به شکل گرد طراحی شده‌ اند و امنیت بالایی دارند. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید با متصل شدن این به دور دنده و ترمز دستی به هیچ وجه نمی توان تعویض دنده انجام داد و یا ترمز دستی به خواباند. به همین دلیل در هر شرایطی با قفل کردن خودروتان با قفل دنده بوتنی از امنیت خودروتان اطمینان حاصل کنید.

قفل دنده بوتنی  سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل دنده شرکت بوتنی است زیرا این قفل از دنده به ترمز دستی متصل می شود و سارق خودرو شما حتی در صورت روشن نمودن خودرو قادر به حرکت آن نخواهد بود. توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 2.97 ( 3 امتیازات)
0

درباره‌ admin

2 نظر

  1. باسلام.قفل جالبی است. اما به نظر می‌رسد که بعد از قفل کردن دنده ، از قسمت اتصال زانوی وسط قفل که حالت چرخشی دارد میتوان یک اهرم فلزی داخلش فرو کرد و با چرخاندن میله فلزی به چپ یا راست ممکن است قفل هم بشکند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*