جدیدترین محصولات
قفل فرمان دوبل بوتنی ٦٠٩٦
قفل فرمان دوبل

قفل فرمان دوبل بوتنی ٦٠٩٦

بهترین نوع قفل داخل فرمانی

قفل فرمان دوبل از بهترین و با امنیت ترین قفل های فرمانی مباشد که با وجود دو میله مستحکم در کنار یکدیگر خود را متمایز کرده است .

قفل فرمان چنگکی دوبل یک مزیت مهم هم دارد و آن هم استفاده از آن در خودرو‌هایی است که ایربگ فرمان دارند. یکی از وسایلی که این روز ها به فراوانی به سرقت می‌رود، همین بخش است. قفل فرمان چنگکی دوبل به خاطر بدنه پهن نسبت به دیگر قفل‌های فرمان روی ناحیه ایربگ را می‌پوشاند و دسترسی به آن را سخت‌تر از دیگر قفل فرمان‌ها می‌کند. البته همه این تمهیدات ایمنی تنها کار دزد‌ها را سخت تر می‌کند و باید به یاد داشته باشید که استفاده از یک روش ایمنی برای حفاظت از ماشین به هیچ عنوان کفایت نمی‌کند.
مزایای استفاده از قفل فرمان چنگکی دوبل
اگر قفل فرمان دوبل بر روی فرمان به درستی بسته شود می‌تواند از به سرقت رفتن کلی ماشین و یا به سرقت بردن ایربگ وسط فرمان تا حد زیادی جلوگیری کند. استفاده از کلید کامپیوتری تخت سبب می‌شود کپی کردن کلید این قفل فرمان سیار سخت باشد. بدنه قفل فرمان چنگکی دوبل کاملا پوشید از فوم است و ضربات وارد از این قفل فرمان سبب خط و خش بر روی داشبورد و دیگر قسمت های خودرو نمی شود. در صورت ماندن ماشین در آفتاب و یا سرما شدید حرارت و برودت محیط به دست شما منتقل نمی‌شود و باز و بسته کردن قفل برای شما راحت خواهد بود زیرا پوشش فوم سراسری این قفل فرمان عایق بسیار خوبی است.

***مغزی  قفل فرمان دوبل  نیز تمام برنج بوده و با اسید سبب از بین رفتن مغزی قفل نمیشود***

نحوه استفاده از قفل فرمان  دوبل

هر چهار چنگک این قفل باید بدون هیچ لقی در قسمت داخلی فرمان شما چفت شود. به یاد داشته باشید قفل فرمان را به صورت اوریب بر روی فرمان نصب کنید به این گونه که یک سرقفل به شیشه تکیه داده شود و سر دیگر به گوشه سمت چپ پایین مایل باشد.

 

مزایای قفل فرمان دوبل

 

  1. دارا بودن یک کیلید اصلی و ۲ کیلید یدک
  2. امنیت بالا از نظر عدم برش
  3. قابل استفاده برای نصب در تمامی خودرو ها
  4. عدم چرخش آن روی فرمان
  5. گارانتی ۱۰۰ ساله
  6. مغزی مدل ناودونی
بهترین نوع قفل داخل فرمانی قفل فرمان دوبل از بهترین و با امنیت ترین قفل های فرمانی مباشد که با وجود دو میله مستحکم در کنار یکدیگر خود را متمایز کرده است . قفل فرمان چنگکی دوبل یک مزیت مهم هم دارد و آن هم استفاده از آن در خودرو‌هایی است که ایربگ فرمان دارند. یکی از وسایلی که این روز ها به فراوانی به سرقت می‌رود، همین بخش است. قفل فرمان چنگکی دوبل به خاطر بدنه پهن نسبت به دیگر قفل‌های فرمان روی ناحیه ایربگ را می‌پوشاند و دسترسی به آن را سخت‌تر از دیگر قفل فرمان‌ها می‌کند. البته همه…

بازبینی کلی

لطفا به این کالا رای دهید

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*