جدیدترین محصولات
قفل فرمان ٦٨٨٨A بوتنی (۲۰۶)

قفل فرمان ٦٨٨٨A بوتنی (۲۰۶)

قفل فرمان بوتنی ٦٨٨٨A

توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. توجه به امنیت خودرو هنگام پارک در خیابان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نداشتن ابزار ایمنی مناسب، به سارقان این امکان را می‌دهد که به‌راحتی بتوانند خودرو را به سرقت ببرند. یکی از ابزاری که می‌تواند از به سرقت برده شدن خودرو جلوگیری کند، وجود قفل فرمان ٦٨٨٨A مناسب است. این ابزار با محکم نگه‎داشتن فرمان خودرو، مانع از باز شدن آن می‌گردد. قفل فرمان خودرو بوتنی با مدل (۶۸۸۸A) به بازار عرضه شده است. این قفل فرمان عصایی، دارای بدنه‌ای ساخته شده از جنس فولاد بسیار مقاوم و روکش PVC است و دارای ۳ عدد کلید نیم گرد است که باعث می‌شود باز کردن بدون کلید آن دشوار باشد. این محصول برای تمامی خودروها مناسب است. جهت ایمنی بیشتر خودروی خود می‌توانید از قفل فرمان ٦٨٨٨A بوتنی استفاده کنید.

 

ویژگی های قفل فرمان ٦٨٨٨A

  • قفل فرمان ٦٨٨٨A قابل استفاده در تمامي اتومبيل ها بخصوص اتومبيل٢٠٦  كه داراي شاخك بلند و حجم كمتري نسبت به سایر قفل ها مي باشد.
  • داراي كليد نيم گرد و امنيت بالا
  • نوع روكش اين قفل مرغوب بوده وقابل تميز كردن ميباشد
  • جنس فلز کروم آکاری شده مستحکم
  • تعداددركارتن ١٢ عدد
قفل فرمان بوتنی ٦٨٨٨A توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. توجه به امنیت خودرو هنگام پارک در خیابان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نداشتن ابزار ایمنی مناسب، به سارقان این امکان را می‌دهد که به‌راحتی بتوانند خودرو را به سرقت ببرند. یکی از ابزاری که می‌تواند از به سرقت برده شدن خودرو جلوگیری کند، وجود قفل فرمان…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*