جدیدترین محصولات
قفل عصايي سه ميل بوتنی ۶۰۸۱

قفل عصايي سه ميل بوتنی ۶۰۸۱

قفل عصایی سه میل بوتنی

سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند ، قفل عصایی سه میل می باشد که می تواند مانع دزیده شدن خودروی شما شود. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد. این قفل فرمان عصایی، دارای بدنه‌ای ساخته شده از جنس فولاد بسیار مقاوم است و دارای ۳ عدد کلید کامپیوتری است که باعث می‌شود باز کردن بدون کلید آن دشوار باشد. این محصول برای تمامی خودروها مناسب است. جهت ایمنی بیشتر خودروی خود می‌توانید از قفل عصایی استفاده کنید.

 

ویژگی قفل عصایی سه میل

این محصول قفل پدال به فرمان و تشکیل شده از سه میله بسیار کم جا و مناسب برای انواع خودروها می باشد. جنس بدنه این قفل از کروم آبکاری شده تشکیل شده است و کاملا مقاوم در برابر خمیدگی است. قفل عصایی سه میل دارای مغزی برنجی و دارای کلید کامیوتری می باشد و این قفل بدون داشتن کلید به هیچ عنوان باز نخواهد شد. اتصال بسیار راحت این قفل از پدال به فرمان یکی از مزیت های این محصول به شمار می آید. کاربردی ترین قفلی که امنیت خودرو شما را در برابر سرقت فراهم می کند. متاسفانه در بازار امروز کیفیت این محصول تا حد زیادی کاهش یافته است اما قفل عصایی سه میل بوتنی کیفیت و قیمیت این محصول را با ضمانت به شما عرضه می دارد.

 

  • کاربردي ترين قفل فرمان كه از پدال به فرمان متصل ميشود
  • داراي كليد كامپيوتري نيم گرد
  • همراه داشتن سه ميله
  • بدنه استاتيك
  • نصب آسان وبدون دردسرودر وكيوم هاي مخصوص تهيه شده است
  • تعداددركارتن١٢عدد
قفل عصایی سه میل بوتنی سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند ، قفل عصایی سه میل می باشد که می تواند مانع دزیده شدن خودروی شما شود. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد. این قفل فرمان عصایی، دارای بدنه‌ای ساخته شده از جنس فولاد بسیار مقاوم است و دارای…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 3.84 ( 4 امتیازات)
0

درباره‌ admin

یک نظر

  1. ممنون برای راهنماییتان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*