جدیدترین محصولات
قفل فرمان کلاغی بوتنی ۴-۱۱۱۷

قفل فرمان کلاغی بوتنی ۴-۱۱۱۷

قفل فرمان کلاغی بوتنی ۴-۱۱۱۷

توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌های راحت‌ و کم‌هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات با اهمیت هنگام تهیه‌ی قفل‌های فرمان، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌هاست. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید، قفل فرمان کلاغی بوتنی مدل ۴-۱۱۱۷  است. این قفل فرمان، بدنه‌ی مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی آن شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی بوده و برای جلوگیری از آسیب‌رساندن فولاد به فرمان با روکشی مناسب از جنس PVC که قابل تمیز کردن می باشد، پوشیده شده است. شرکت بوتنی برای این قفل فرمان ۳ کلید در نظر گرفته که به شکل ناودانی طراحی شده‌اند و امنیت بالایی دارند. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است.

ویژگی قفل فرمان کلاغی

این قفل در چند سال اخیر جزء پر فروش ترین محصولات در عرصه قفل های اتومبیل بوده است . علت این امر نشستن قفل در فرمان تمامی ماشین ها میباشد . این ففل به دلیل شاخک های اردکی شکل به راحتی در تمامی فرمان ها مینشنید و محکم قرار میگیرد جدا ازین که روی فرمان بازی نمیکند و به اصطلاح لق نمیزند . با توجه به ماشین های امروزی و وجود ایربک سبب بوق زدن هم نمیشود .

قفل فرمان کلاغی بوتنی 4-1117 توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالابردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که ازجمله‌ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... اشاره کرد. یکی از راه‌های راحت‌ و کم‌هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل فرمان است. قفل‌های فرمان به شکلی مناسب روی فرمان قرار می‌گیرند و درصورتی‌که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل فرمان قادر به هدایت آن…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا به این محصول رای دهید .

امتیاز کاربر: 4.43 ( 2 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*