جدیدترین محصولات
قفل پدال انگلیسی بوتنی

قفل پدال انگلیسی بوتنی

قفل پدال انگلیسی بوتنی 

سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل پدال انگلیسی شرکت بوتنی است زیرا این قفل به ئدال خودرو  متصل می شود و سارق خودرو شما حتی در صورت روشن نمودن خودرو قادر به حرکت آن نخواهد بود.
توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور کرد. عوامل زیادی در بالا بردن میزان ایمنی خودروها موثر هستند که از جمله‌ ی آن‎‌ها می‌ توان به پارک‌ کردن خودرو در فضای مناسب و ایمن، استفاده از دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و… اشاره کرد. یکی از راه‌ های راحت‌ و کم‌ هزینه برای افزایش ایمنی خودرو، استفاده از قفل پدال است. قفل‌ های پدال به شکلی مناسب روی پدال قرار می‌ گیرند و درصورتی‌ که سارق بتواند وارد خودروی شما شده و آن را روشن کند، به دلیل وجود قفل قادر به هدایت آن نخواهد بود. از نکات بااهمیت هنگام تهیه‌ ی قفل‌ ها، توجه به مقاومت بدنه و نوع قفل آن‌ هاست. قفل پدال انگلیسی بوتنی، بدنه‌ ی مستحکمی دارد و همین امر موجب افزایش ایمنی شده است. فلز به‌ کار رفته در ساخت این محصول، فولادی می باشد. شرکت بوتنی برای این قفل فرمان سه کلید در نظر گرفته که به شکل گرد طراحی شده‌ اند و امنیت بالایی دارند. این محصول برای گستره‌ ی وسیعی از خودروها قابل‌ استفاده است. این قفل تمامی ویژگی های یک قفل خوب ماشین را با خود به همراه دارد.

ویژگی قفل پدال انگلیسی

  • طراحی متمایز با سایر قفل های پدال
  • امنیت بالا
  • بدنه کرومی
  • مغزی برنجی
  •  دارای سه کلید گرد

 

 

 

 

قفل پدال انگلیسی بوتنی  سارقان خودرو همیشه دنبال فرصتی هستند تا بتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را به سرقت ببرند و برای جلوگیری از احتمال سرقت اتومبیل بایستی از ابزارهایی استفاده نمود که دزدان را با تاخیر روبرو کند. بهترین وسیله ای که می تواند در این امر کمک کند قفل پدال انگلیسی شرکت بوتنی است زیرا این قفل به ئدال خودرو  متصل می شود و سارق خودرو شما حتی در صورت روشن نمودن خودرو قادر به حرکت آن نخواهد بود. توجه به نکات ایمنی خودرو جزو مواردی است که نمی‌ توان به‌ سادگی از کنار آن عبور…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا رای دهید

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*