جدیدترین محصولات
بطری چراغ  دار سیلیکونی محصول منحصر به فرد راسا
بطری سیلیکونی چراغ دار

بطری چراغ دار سیلیکونی محصول منحصر به فرد راسا

بطری چراغ دار سیلیکونی

بطری چراغ دار سیلیکونی  محصول منحصر به فرد راسا، که جنس سیکونی و سبک آن باعث حمل راحت تر برای شما عزیزان می باشد. همچنین در صورت عدم استفاده می توانید با کمک بند آن را جمع کنید. مواد به کار رفته در این محصول دارای استاندارد می باشند و کاملا سازگار با محیط و انسان هستند. سیلیکون این بطری حاوی مواد غذایی است که کاملا برای بدن انسان مفید است.

ویژگی بطری سیلیکونی چراغ دار

درب بطری دارای چراغ با سه مدل روشنایی است که می توان از چراغ آن حتی زمانی که بطری حاوی آب یا هر مایع دیگری است، استفاده کرد.

علی رغم جنس نرم  بطری مایعات از کنار نمیریزند و می توانید با خیال آسوده در کیف خود حمل کنید. از بند آن میتوانید برای کوهنوردی برای اتصال به کوله خود استفاده کنید. مزیت سیایکونی بودن این محصول این است که بر خلاف بطری های شیشه ای هرگز نمی شکند وهمانند بطری های پلاستیکی به انسان و محیط زیست آسیب نمی رساند.

از این بطری تا هر زمان که بخواهید می توانید استفاده کنید. کیفیت و مرغوبیت آن همواره مانند روز اول خواهد بود. بدون تغییر رنگ و بدون تغییر بو.

شست و شو اولیه بطری

این بطری از پلاتینیوم سیلیکون ساخته شده است و طبیعی است که بوی ضعیفی از سیلیکون طبیعی به مشام برسد. اگر این بو برای شما خوشایند نیست طبق روش ذیل بطری را شست و شو دهید:

  •  بطری را به مدت ۵ دقیقه در آب جوش بجوشانید و سپس آنرا خشک کنید.
  •  در بطری  ۲ گرم چای قرمز یا سبز بریزید و بعد حداقل ۸۰ درصد بطری را با آب نود درجه سانتی گراد پر کنید.
  • درب آنرا ببنید و تا دو ساعت بعد درب آنرا باز نکنید.
  • محتویات چای را خالی کنید
  • بطری را آب کشی نمایید و بعد اجازه دهید تا بطری خشک شود
  • الان بطری را ببویید زیرا بوی آن از بین رفته است.
بطری چراغ دار سیلیکونی بطری چراغ دار سیلیکونی  محصول منحصر به فرد راسا، که جنس سیکونی و سبک آن باعث حمل راحت تر برای شما عزیزان می باشد. همچنین در صورت عدم استفاده می توانید با کمک بند آن را جمع کنید. مواد به کار رفته در این محصول دارای استاندارد می باشند و کاملا سازگار با محیط و انسان هستند. سیلیکون این بطری حاوی مواد غذایی است که کاملا برای بدن انسان مفید است. ویژگی بطری سیلیکونی چراغ دار درب بطری دارای چراغ با سه مدل روشنایی است که می توان از چراغ آن حتی…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا به این محصول رای بدهید

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*