جدیدترین محصولات
قیر پاک کن حرفه ای محصولی از شرکت راسا

قیر پاک کن حرفه ای محصولی از شرکت راسا

معرفی قیرپاک کن حرفه ای :

قیر پاک کن حرفه ای

قیرپاک کن حرفه ای

کاربرد قیر پاک کن حرفه ای 

قیر پاک کن حرفه ای محصولی از شرکت راسا با برند تجاری بوتنی، محصولی خاص و با کیفیت و کاربردی بی نظیر است که با کمک آن می توانید بدون دردسر قیر، روغن، و لکه ها و اجرام سخت را از قسمت زیرین خودرو، پوشش ها و حفره ها که جنس آن ها از انواع فلز مانند کروم ، یا سطوح رنگ شده باشد، از بین می برد.

ویژگی های قیر پاک کن:

  1. قدرت حل جرم عالی
  2. از بین برنده تمامی لکه های سخت
  3. دارای اثر امولسیون
  4. پاک کنندگی آسان
  5. پاک کننده جرم بدون آسیب به رنگ و بدنه ی خودرو
  6. از بین برنده ی انواع جرم روی خودرو

روش استفاده قیر پاک کن حرفه ای :

  1. برای استفاده بهتر است  از قیر پاک کن حرفه ای با فاصله ۱۲ سانتی متری از سطح به طور مستقیم آنرا اسپری کنید، مدتی صبر کنید تا اسپری به طور کامل اثر کند و بعد با کمک اسفنج یا دستمال آهسته آنرا از روی سطح پاک کنید.
  2. می توانید از دستمال نمدار استفاده کنید و با کمک آن روی سطح قیر پاک کن را اسپری کنید و بعد اجرام و باقی مانده مواد اسپری را از روی سطح پاک کنید.

دستورالعمل های استفاده از قیر پاک کن حرفه ای:

دستور العمل استفاده از این قیرپاک کن حرفه ای طبق آزمایش های انجام شده و تجربه ی ما به شما پیشنهاد می گردند. قبل از استفاده، اول آزمایش های خود راانجام دهید. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال گرفتن نتیجه ای خاص در نظر نمی گیریم چرا که تعداد دفعات موارد استفاده شده و شرایط نگه داری متفاوت است.

 

قوطی را به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای خشک و خنک نگه داری کنید.

قوطی را پس از اتمام محتویات آن به سطل بازیافت بر گردانید.

 

معرفی قیرپاک کن حرفه ای : قیر پاک کن حرفه ای کاربرد قیر پاک کن حرفه ای  قیر پاک کن حرفه ای محصولی از شرکت راسا با برند تجاری بوتنی، محصولی خاص و با کیفیت و کاربردی بی نظیر است که با کمک آن می توانید بدون دردسر قیر، روغن، و لکه ها و اجرام سخت را از قسمت زیرین خودرو، پوشش ها و حفره ها که جنس آن ها از انواع فلز مانند کروم ، یا سطوح رنگ شده باشد، از بین می برد. ویژگی های قیر پاک کن: قدرت حل جرم عالی از بین برنده تمامی لکه های…

بازبینی کلی

خلاصه: لطفا به این محصول رای دهید

امتیاز کاربر: 4.18 ( 2 امتیازات)
0

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*